חיפוש כותרת
>> מן הקהילה

מכתב מרגש!

הי רציתי להביע את תודתי והערכתי על עבודתכם ופועלכם באתר זה מקל על הסיוט שהחוק יוצר בהפכו את הנכים והחולים למעסיקים בעל כורחם. זו התמודדות בלת אפשרית ואתם מהווים לי עוגן של שפיות בסיוט הזה. אני ממודה לאלוהים וליקום על קיומכם. אני מאשרת פרסום מכתבי זה אם רצונכם בכך. בתודה מקרב לב ובהערכה רבה זינגר טובה.

 

 

 

הקו למעסיק מוביל את המעסיקים באמצעות הפנית שאילתות ובקשות הבהרה לאחראים ולקובעי המדיניות , באמצעות העצומה  ובאמצעות הכלים השימושיים להגנת המעסיק.

צריך להתאחד!!!

נכון להיום, חלק מן המצב האבסורדי של יחס המדינה למעסיקים הסיעודיים נובע מכך שקולם של המעסיקים הפרטיים בישראל אינם נשמעים.

ציבור העובדים במקום עבודה גדול, סקטורים פרופסיונליים שונים ואפילו עובדים זרים מקהילות מסויימות הבינו שבכדי לצבור כוח ולקדם את האינטרסיים של הקבוצה הם צריכים להשמע.

כיום העובדים הזרים שעושים את עבודתם נאמנה ובמסירות, מאוגדים יותר מאי-פעם. בשל כך הם לעתים זוכים ליחס מועדף רק משום שהם מאוחדים יותר מן המעסיקים הסיעודיים הפועלים כל איש איש לעצמו. ארגונים שונים לקחו על עצמם לאגד את העובדים  ולהשמיע את קולם ואין בכך כל פסול.

המעסיקים הסיעודיים ובני משפחותיהם חייבים לקחת אחריות על עצמם, דבר שהמדינה לא עושה, וליצור בסיס הוגן וראוי לנו ולדורות הבאים שיזדקקו לעובדים זרים בתחום הסיעוד.

 

אם אנו, המעסיקים הסיעודיים, נשכיל להתאחד (בדומה לארגוני הנכים) - לא רק שנשיג יותר, אלא גם נוכל לקבוע את תנאי השוק והעבודה וכך ייבלם כדור השלג של רמיסת זכויות המעסיקים באופן שיטתי ע"י המדינה וארגוני העובדים.

לפרטים נוספים ניתן לשלוח מייל לכתובת info@kav-lamaasik.co.il

 

  עקבו אחרינו גם בפייסבוק

 

כניסה