חיפוש כותרת
>> מהו גמר חשבון?

  

מהו גמר חשבון?

יחסי עובד ומעביד הגיעו לקיצם מסיבה כזו או אחרת ,אתם רוצים לדעת איפה אתם עומדים עד כה -זה הזמן להתחשבן! כשנסתיימו יחסי עובד מעביד או כסימן דרך בהעסקה לתכנון עתידי. 

 

אנחנו מזמינים אתכם לערוך את החישוב הסופי או את חישוב הביניים אצלנו על ידי חשב שכר מומחה בדיני עבודה בכלל ובתחום הסיעוד בפרט. בסוף התהליך תקבלו מסמך מפורט לפי זכויות סוציאליות שבודק מקצועית את סך התשלומים ששולמו לעובד/ת ומסכם במסמך מסודר את יתרת הזכות או החוב בהתאם לדרישות החוק ועידכוני השכר.

 


 

איך זה מתבצע?

 

לאחר פנייתכם אלינו והסכמתכם לביצוע גמר החשבון תקבלו טפסים למילוי במייל או בדואר/פקס אותם תשיבו אלינו במייל חוזר או בפקס לאחר שמילאתם את כלל הפרטים המדוייקים - כמו:

תאריך תחילת עבודה ותאריך סיום העבודה/ תאריך אחרון לתחשיב

שכר ברוטו ושכר נטו, 

ימי חופשה האם שולמו וכמה...

הבראה האם שולמה...

הודעה מוקדמת... דמי חג ... 

ונתונים רבים נוספים (כמו חל"ת במקרה ומדובר בעובד סיעוד... ועוד..) על מנת לתת לחשב השכר את התמונה הכללית הטובה ביותר לצרכי התחשיב.

 

אם בידכם נתונים מלשכת הסיעוד (במקרה של העסקת עובד בסיעוד) שלוקחת חלק בתשלומים נשמח לעזור ולהנחות אותכם איך לקזז ואילו נתונים לקזז מהסכומים הכללים.

 

ביצוע התחשיב יכול לקחת בין יומיים לעד מספר ימים וזאת בהתאם לנתונים שיש בידיכם ולמורכבות התחשיב...  אם צריך ואפשרי על פי חוק נעשה קיזוזים מתאימים וחפיפה ...בסעיפים הרלוונטיים. 

 

גמר חשבון נעשה ע"י חשב שכר בעת פיטורי/ התפטרות העובד, או כסימן דרך בהעסקה לתכנון עתידי. לרוכשים גמר חשבון יינתן ללא עלות מסמך העדר תביעות להחתמת העובד עם קבלת הכספים.


 

 

מסמך מגן מעסיק - בתחום הסיעוד - למעסיקים שעובדיהם עבדו שנה או פחות - במחיר - 410 ש"ח כולל מע"מ.

לרכישה לחץ כאן 

 

מסמך מגן מעסיק - בתחום הסיעוד - במחיר של 685 ₪  כולל מע"מ

לרכישה לחץ כאן

 

מסמך מגן מעסיק בתחום משק בית, מטפלות וכד'... במחיר 585 ש"ח כולל מע"מ 

לרכישה לחץ כאן  

כניסה