חיפוש כותרת
>> "למען" -חברת סיעוד והשמה

 "למען"  - סיעוד והשמה - למעלה מ- 30 שנה בתחום כוח האדם

 

 חברת "למען" פועלת משנת 1982,החברה מתמחה במתן שירותי טיפול וסיעוד ביתייים ברמה גבוהה. ובפתרונות השמה לעובדים ישראליים בכל התחומים המקצועיים. עד היום "למען" פעלה ופועלת בכדי להעניק לכם את הטיפול האישי, המקצועי והמסור ביותר.

 

 

השירותים של "למען":

 

 


מטפלים עובדים ישראלים וזרים -ל "למען" צוות וותיק ומיומן של עובדים סוציאליים אשר יספקו לכם את המידע והייעוץ למימוש הזכויות המגיעות לכם מטעם המדינה על פי חוק הסיעוד, הקרן לניצולי שואה, משרד הביטחון, אקים ומוסדות אחרים. לאחר מכן הם יעזרו לכם למצוא מטפל/ת מוסמך/כת שיספקו שירותי סיעוד במסגרת המגורים שלכם ובשעות המתאימות לכם (יום / לילה). ניתן גם לקבל עובד להשגחה בבתי חולים, מטפלים פרטיים, יעוץ והכוונה לגיל השלישי לבתי אבות ללא תשלום !! ועוד...

ל- "למען" גם מחלקה מיוחדת לסיעוד ילדים וחונכות.

המטפלים שלנו מיומנים לטפל ב :

·         קשישים

·         חולים

·         נכים

·         ילדים בעלי צרכים מיוחדים

·         ניצולי שואה

·         נפגעי טרור   

 

 

 ב- "למען" תקבלו יעוץ ראשוני חינם , יחס אישי וטיפול ביתי בהתאמה אישית, הכולל בניית תוכנית טיפולים מותאמת אישית 

 

  

 

פתרונות השמה לעובדים ישראליים בכל התחומים המקצועיים, המומחים של "למען" ימצאו עבורכם פתרונות השמה בתחומים רבים : בתחום האדמיניסטרציה, פקידות, מזכירות, שירות לקוחות, הנה"ח, חשבות שכר ,רו"ח ועוד. בתחום הלוגיסטיקה , עובדי יצור,  מחסנאי, עובדים כלליים,  שיווק ומכירות, נהגים, עובדי חלוקה, עובדים בענף הרכב, ועוד ועוד.

 

השירותים ש"למען" מעניקה לקהילה נגישים במרכז הארץ בעיקר אך לא רק , יש לנו סניפים בבני ברק, הרצליה ורחובות. בסניפים שלנו תוכלו להיפגש עם המומחים שלנו ולשמוע עוד על השירות שלנו והטיפול שמגיע לכם. 

 

הסניפים שלנו:

 

אזור המרכז - בר כוכבא 23 בניין ויטאואר (מול קניון איילון) קומה 16, בני ברק   036738820

 

 

אזור-השרון – סוקולוב 78 בנין פאן לון  09-9542880

 

 

סניף רחובות - אזור השפלה אחד העם 7 רחובות 08-9470852

 

 

מייל ליצירת קשר -lemaan@bezeqint.net 

 

כניסה